איחוד תיקים או פשיטת רגל

הגשת תביעות חוב וחלוקת דיבידנד במסגרת הליך פשיטת רגל

משרדנו עוסק בין היתר בניהול הליכי פשיטת רגל עד לקבלת הפטר, בטיפול בחייבים ב הוצאה לפועל , לרבות – איחוד תיקים, ביטול עיקולים והליכים, ביטול הגבלות והסדרי חובות, וכן טיפול בערבויות. מי שזכאי לקבל דמי מזונות מחייב שנמצא בהליך פשיטת רגל , כגון אשה גרושה וילדיה הקטינים, רשאי לפנות לבית המשפט שדן בתיק פשיטת הרגל שלו לאחר מתן צו הכינוס, ולבקש שבית המשפט יורה על קציבת תשלומי מזונות עבורו. לדוגמא, כאשר מדובר בחייב שננקטו נגדו הליכי פירוק או הליך פשיטת רגל ניתן בנסיבות מסויימות להכיר בחוב כאבוד, גם אם טרם התקבל אישור המפרק או הנאמן לחלוקת דיבידנד סופי.

ממש כפי שתוכלו למצוא לא מעט אנשי מקצוע שיוכלו לעזור לכם בתחומים שונים של עריכת דין, כגון מחיקת חובות או פשיטת רגל , כך קורה גם לגבי ההתמודדות עם צ'קים חוזרים. בתחילת החודש התגלה לנו שחברת התעופה פשטה את הרגל, בסוכנות הנסיעות אנחנו לא מקבלים תשובות, בדיעבד מסתבר שחברת התעופה הזו נמצאת בקשיים כלכליים וסכנת פשיטת רגל כבר משנה שעברה.

נזכיר עוד כי מחיקת חובות ליצרנים והקטנת המערכת הפיננסית הם שלב הכרחי להתאוששות ריאלית במשקים. משרדנו גם מייצג חייבים בהתגוננות מפני הליך של פשיטת רגל שנפתח נגדם על ידי נושה. עד כניסתה לתוקף, ההליך כלל ארבעה שלבים עיקריים: בקשה לפשיטת רגל על ידי החייב או ביוזמת הנושים, מתן צו כינוס על נכסי החייב, הכרזה על פשיטת רגל ומתן צו הפטר בסיומו.

להורי יש הלוואה שהם חתומים כערבים, משלם ההלוואה עשה הליך פשיטת רגל , היה ידוע כי יפנו להורי ובתחילת התהליך פנו לאותו בנק על מנת להמשיך לשלם אותה, מהבנק נמסר כי יפנו אליהם. כל עוד העוני, העוול והאי-שוויון מתמידים, איש מאתנו אינו יכול לנוח
לקבלת סיוע בנושא הסדר נושים לחצו על הקישור הסדר נושים התנהגות כאמור עלולה אף להביא לביטול הליכי פשיטת הרגל ולהגשת כתבי אישום פלילי בגין עבירות בפשיטת רגל.

שמעת על האפשרות להכנס להליך פשיטת רגל קצר ולסיים אותו תוך תקופה של 18 חודשים? השבוע הסתבר שהגיש בקשה לפשיטת רגל שבמסגרתה קבעו סכום הזוי של כמה מאות שקלים בודדים לתשלום עד מועד הדיון (עוד שנתיים). משרד עו"ד גיא ניומן עוסק בתחום מחיקת חובות למעלה מ-three עשורים משרדינו מוביל את תחום מחיקת החובות בישראל מזה למעלה מ-three עשורים.

הם בוודאי חטאו הרבה יותר בעבר מאשר הקיבוצים בחוסר יעילות ובפשיטת רגל. דברי החקיקה המרכזיים בתחום, הינם: פקודת פשיטת הרגל, פקודת החברות וסעיף 350 לחוק החברות (סעיף סל), המסדירים את שלושת ההליכים, הנהוגים במצבי חדלות פירעון – פשיטת רגל, פירוק חברה והבראתה. המערכת הממוחשבת מאפשרת לציבור הרחב שיש לו עניין לבדוק קיומם של צווי כינוס, צווי פשיטת רגל או צווי פירוק ולברר את כל הפרטים על ההליכים המנוהלים מכוח צווים אלו מבלי שהם נאלצים להזדהות.

כאשר תאגיד נקלע לחדלות פירעון הוא אינו יכול לבקש הכרזה על פשיטת רגל אלא להיכנס להליך פירוק לפי חוק החברות תשנ"ט-1999 ופקודת החברות (נוסח חדש) תשמ"ג-1983 שבסופו של יום יוחלט האם החברה תחדל להתקיים או תעבור תהליך של הבראה ושיקום. לפיכך לא ניתן להגיש תביעה בגין חובות אלו וכמו כן לא ניתן לפעול לגבייתם כל עוד החייב נמצא במסגרת הליך לפשיטת רגל.

היום שהלכתי להוצל"פ הסתבר שהגרוש הגיש בקשה להליך פשיטת רגל והכונס נכנסים הטיל עיכוב על תיק המזונות בהוצלפ. יש לציין שאני בהליכי פשיטת רגל כך שאין לי מושג אם יאשרו את התביעה. הבקשה מוגשת על יסוד מעשה פשיטת רגל שביצע החייב, המהווה למעשה את העילה לבקשה. מה שבטוח, זה שאם אתם חושבים על התחלת תהליך מחיקת חובות בהוצאה לפועל, אתם צריכים עורך דין מקצועי שיוכל לעזור לכם.

משרד עורכי דין פשיטת רגל אייל אשכנזי מלווה את הלקוח תוך מתן ייעוץ שוטף וליווי משפטי לפרטיים ועסקים המבקשים לגבות חובות מפושט רגל או לחילופין, ייצוג חייבים בהליך של פשיטת רגל , ייצוג מול בתי המשפט והנאמן, ניהול הליכי פשיטת רגל , ייצוג החייב, הסדרי נושים ועוד. כל עוד העוני, העוול והאי-שוויון מתמידים, איש מאתנו אינו יכול לנוח
לקבלת סיוע בנושא הסדר נושים לחצו על הקישור מחיקת חובות

מחיקת חובות,פורומים משפטיים,עמוד הבית,פירוק חברה מרצון

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *