הכל אודות פירוק חברה, פשיטת רגל וכינוס נכסים

פורום פשיטת רגל Bankruptcy Regulation

המשרד הנו משרד בוטיק העוסק בתחומי המשפט האזרחי-מסחרי, חברות, מקרקעין ונדל"ן, דיני עבודה, הוצאה לפועל ופשיטת רגל. אז אפשר להגיד ש הליך פשיטת רגל – מחיקת חובות מאפשר לאנשים להמשיך באורך חיים "נורמליים" תוך כדי ההליך עצמו שנמשך כ-18 חודשים בדרך כלל. הרבה פעמים אנחנו ממליצים על הסדר חוב או איחוד תיקים ולא רק על פשיטת רגל. ראשית, אתם באמת חייבים להבין שלהתחיל הליך של פשיטת רגל זה ממש לא הדבר הכי נוראי שיכול לקרות לכם בחיים.

במסגרת הליך של פשיטת רגל ניתן להסדיר באופן מרוכז את רוב הסוגים של החובות, אך במסגרת הליך איחוד חובות, ניתן לאחד רק תיקים מסוימים. במקרים רבים ניתן לסייע לחייבי כספים באמצעות ניהול מו"מ ישיר מול הנושים והגעה להסדרים, גם בלא שהחייב יאלץ להכנס להליך פשיטת רגל. כל עוד העוני, העוול והאי-שוויון מתמידים, איש מאתנו אינו יכול לנוח
לקבלת סיוע בנושא פשיטת רגל לחצו על הקישור הסדר נושים חשוב לציין, שהמחוקק דאג לאנשים העוברים את הליך פשיטת רגל ע"י כך, שקודם כל עושים חקירת יכולת – בודקים כמה אדם או זוג מרוויחים בחודש.

ניתן לשאול שאלות משפטיות בקבוצה במגוון תחומים משפטיים מכל תחומי החיים, ובין היתר בדיני עבודה – זכויות עובדים, יחסי עבודה, זכויות בהתפטרות ועוד, דיני משפחה – צוואות וירושות, גירושין, משמורת מזונות ועוד, נזקי גוף – אובדן כושר עבודה, תאונות עבודה, רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תביעות מול משרד הביטחון ועוד, מקרקעין – רכישת דירה, בתים משותפים, פינוי שוכר ועוד, תעבורה – עבירות תנועה, מהירות מופרזת, נהיגה בשכרות ועוד, הליכים פליליים – חקירות משטרה, כתב אישום, רישום פלילי וכדומה, הוצאה לפועל ופשיטת רגל, קניין רוחני, משפט אזרחי ותחומי משפט נוספים. כל עוד העוני, העוול והאי-שוויון מתמידים, איש מאתנו אינו יכול לנוח
לקבלת סיוע בנושא מחיקת חובות לחצו על הקישור הסדר נושים

כמו כן, אסור לחייב לשלם את הקנס למדינה כל עוד הוא מצוי במסגרת הליך פשיטת הרגל, משום שהתשלום יחשב במקרה כזה כהעדפת נושים בלתי מותרת , ועל כן אסור למדינה לפעול לגבייתם כל עוד החייב מצוי בהליך פשיטת רגל. לכן, אם יש לכם חובות ישנים כדאי שתתחילו לטפל בהם כי מחיקת חובות ישנים זה משהו שאפשר, וכדאי, להתמודד איתו אחת ולתמיד.

עם זאת, זה חלק מהחיים של רבים מאיתנו והבעיה מתחילה בכך, שללא הפטר או מחיקת חובות, החייב עלול למצוא את עצמו רק משלם ומשלם ריביות של הוצאה לפועל, מבלי שתהיה לו הזדמנות אמיתית למחוק את החוב ולהתחיל מחדש. כך יצא, שעם השנים מושג "פשיטת רגל" קיבל אסוציאציה שלילית וכשאנשים שומעים על פשיטת רגל, ישר עולה בראש איזה טייקון או חברת ענק שעשו "תספורת" לחוב שלהם במסגרת הליך פשיטת רגל, ומי שאכל אותה – זה האזרחים הפשוטים.

אני נימצא במסגרת פשיטת רגל ומגיע לי סכום של 20.000 מי חברת הביטוח עבור תאונות אישיות וחברת הביטוח פנתה אל המנהל המיוחד כדי לקבל אישור אם להעביר לי את הכסף ואני גם שלחתי לא מיכתב וביקשתי שיאשר לי לקבל את הכסף. כל עוד העוני, העוול והאי-שוויון מתמידים, איש מאתנו אינו יכול לנוח
לקבלת סיוע בנושא פשיטת רגל לחצו על הקישור פשיטת רגל מעבר לכך, ישנם עוד כלים חשובים שבהם נוהגים להשתמש עורכי הדין המייצגים חייבים בבואם לבצע מחיקת חובות לבנק.

פחד עתיק יומין מאובדן שליטה של הממשלה בתקציב ובכלכלה מחזיר את ישראל באחת לימים שבהם החשש מפשיטת רגל מדינתית היה העיקר. כל עוד העוני, העוול והאי-שוויון מתמידים, איש מאתנו אינו יכול לנוח
לקבלת סיוע בנושא פשיטת רגל לחצו על הקישור פשיטת רגל ככל שידוע לי ניתן להכניס חוב ארנונה להליך פשיטת רגל. תשלום זה לרוב נמוך בהרבה מסה"כ התשלומים ששילם האדם יחד לכל הנושים לפני הליך מחיקת חובות , לכן בסופו של דבר נשאר לו יותר כסף בכל חודש.

עו"ד גלית סלע – העומדת בראש המשרד, הינה בעלת ניסיון עשיר של 17 שנים בניהול הליכי פשיטת רגל, הליכי הוצאה לפועל ,תביעות כספיות וניהול משא ומתן. בעל האולם משך אותו בכל מני טענות וסיבות ולבסוף האולם הודיע על פשיטת רגל , החליפו את שם האולם וממשיכים לעבוד כרגיל בלי מוכנות לשלם לו על עבודתו.

מחיקת חובות,פורומים משפטיים,עמוד הבית,פירוק חברה מרצון

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *