ניהול חשבון בנק במהלך פשיטת רגל

מחיקת חובות ישנים

המשרד הנו משרד בוטיק העוסק בתחומי המשפט האזרחי-מסחרי, חברות, מקרקעין ונדל"ן, דיני עבודה, הוצאה לפועל ופשיטת רגל. בדומה לחייבים רבים, הוא לא לקח בחשבון שכל אדם הנמצא בהליכי פשיטת רגל צפוי למצוא את עצמו תחת חקירה יסודית ואכן, במסגרת החקירה שניהלו הנאמן וכונס הנכסים, התברר שהחייב זכה ברבע מיליון שקלים בכרטיס גירוד של מפעל הפיס. מוסג "מחיקת חובות" אינו מוסג משפטי, אלא תחלופה בשפת העם להליך פשיטת הרגל בישראל.

הייתה לו חברה שבהליכים של פשיטת רגל מול כונס נכסים. בהתאם לכך הוא יציע לשלם כ30% מכלל החוב וכך הוא יוכל להימנע מהליך של פשיטת רגל יש לציין שאת התהליך הזה צריך להתחיל עוד לפני שננקטים צעדים שונים מצד הנושים לכיוונו של החייב. משרד עורכי דין מיסקביץ ושות' מתמחה במחיקת חובות בישראל, אנו נשמח לעזור גם לכם להסדיר את החובות.

כאן חשוב להבהיר : אין כזה מושג משפטי "מחיקת חובות", זאת שפת העם להליך פשיטת רגל, רק שזה מושג פחות רשמי ומשפטי ואם זה מה שעוזר לאנשים לעבור את ההליך הזה – שיהיה כך. עו"ד גלית סלע – העומדת בראש המשרד, הינה בעלת ניסיון עשיר של 17 שנים בניהול הליכי פשיטת רגל , הליכי הוצאה לפועל ,תביעות כספיות ו ניהול משא ומתן עו"ד גלית סלע מכהנת כחוקרת הוצאה לפועל מטעם משרד המשפטים.

הסדר חוב, איחוד תחקים בהוצאה לפועל, פשיטת רגל לאזרחים ישראלים המתגוררים בחו"ל. כל עוד העוני, העוול והאי-שוויון מתמידים, איש מאתנו אינו יכול לנוח
לקבלת סיוע בנושא מחיקת חובות לחצו על הקישור פשיטת רגל נראה כי הליך פשיטת רגל הוא נכון במצבך. אנו מתאימים ללקוחותינו תכנית יצירתית וריאלית להבראה כלכלית וליציאה מהחובות בזמן הקצר ביותר שבמרבית הפעמים מסתיימת ללא פנייה להליך פשיטת רגל. – עיראק נמצאת במשבר כלכלי ועל סף פשיטת רגל לאחר מלחמת איראן, אני חייב הרבה כסף שלויתי בעיקר מכווית וסעודיה.

לא אחת אנשים בטוחים שבהליך של מחיקת חובות פשוט מוותרים להם על כל החובות וכך הם יוצאים לדרך חדשה. לבסוף, הליך פשיטת רגל בא גם להסדיר חלוקה יעיל ושוויונית בין כל נושי החוב שלכם. בחודש ספטמבר 2013, נכנסה לתוקף הרפורמה החדשה בפשיטת רגל, אשר מגבילה את אורכם של ההליכים.

בדומה, לעומת הסברה הרווחת, בניגוד לאדם פרטי או שותפות, חברה בע"מ או נושיה אינם יכולים להגיש בקשה להכרזה על פשיטת רגל אלא יכולים לבקש להיכנס להליכי פירוק. בית המשפט המוסמך לדון בתביעות של שכר עבודה הזוכה לדין קדימה הוא בית המשפט לפשיטת רגל, ולא בית הדין לעבודה.

עורכת הדין שני כהן, מתמחה בטיפול בהליכי פשיטת רגל באמצעות המתווה החדש, לפי פקודת פשיטת הרגל, ניתן להגיש בקשה למתן צו כינוס ופשיטת רגל לכונס הרשמי באישור בית משפט ולפעול בהליך מקוצר עד 18 חודשים לערך, תוך מחיקת חובות העבר, והכל לפי פקודת פשיטת הרגל. כל עוד העוני, העוול והאי-שוויון מתמידים, איש מאתנו אינו יכול לנוח
לקבלת סיוע בנושא הסדר נושים לחצו על הקישור פשיטת רגל עורך הדין הוא זה שצולח יחד עם החייב את כלל תהליכי הבירוקרטיה המפרכים, מכין אותו לשלבים הבאים בתהליך ונוכחותו נדרשת בכל אחד מהדיונים, כך שאין כמעט אפשרות לפתוח בהליך של פשיטת רגל ולקבל צו כינוס מבלי להיעזר בשירותיו.

מחיקת חובות,פורומים משפטיים,עמוד הבית,פירוק חברה מרצון

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *