‫מחיקת חובות בהוצאה לפועל‬‎

‫מחיקת חובות בארץ מחו"ל‬‎

המשרד הנו משרד בוטיק העוסק בתחומי המשפט האזרחי-מסחרי, חברות, מקרקעין ונדל"ן, דיני עבודה, הוצאה לפועל ופשיטת רגל. כל עוד העוני, העוול והאי-שוויון מתמידים, איש מאתנו אינו יכול לנוח
לקבלת סיוע בנושא פשיטת רגל לחצו על הקישור מחיקת חובות למשרדנו ניסיון רב והצלחה מוכחת בתחום הוצאה לפועל ופשיטת רגל , משרדנו מעניק ייעוץ וליווי מקצועי בכל שלבי ההליך המשפטי. בנקים מסכימים ל מחיקת חובות או וויתור על חלק מהחוב בנסיבות שמדובר בחייב חדל פירעון כלומר סיכויי קבלת מלוא החוב נמוכים, אין ערבים ואין בטחונות שניתן לממש (כגון משכנתא) וכאשר מדובר בחובות ישנים.

לאור האמור לעיל, קבע בית המשפט במסגרת הליך פש"ר 14446-02-13 קדוש נ' הכנ"ר, כי העירייה איננה רשאית לפעול לגביית חובות בגין קנסות החנייה שנוצרו לפני מתן צו הכינוס של החייב, כל עוד מצוי החייב בהליכי פשיטת רגל, מאחר והמדובר בחובות בני תביעה וגבייתם תהווה העדפת נושים אסורה.

אנשים רבים שמתחילים לחשוב על האפשרות של פשיטת רגל בתור האופציה היחידה לא באמת יודעים מה כולל התהליך ורק נבהלים מהשם. מיד עם אישור בקשת פשיטת רגל וקבלת צו כינוס (2-6 שבועות) מתבטלים עיקול חשבון בנק ו עיקול משכורת , אין הגבלת רישיון נהיגה והתשלום היחיד שיש לשלם לאדם העובר הליך פשיטת רגל , זה תשלום לקופת כינוס.

האם אב שלא עומד בתשלומי המזונות יכולות להיפטר מהחוב באמצעות הליכי פשיטת רגל? כל עוד העוני, העוול והאי-שוויון מתמידים, איש מאתנו אינו יכול לנוח
לקבלת סיוע בנושא הסדר נושים לחצו על הקישור הסדר נושים 1. הגשת בקשה לפשיטת רגל – בקשת פשיטת רגל יכולה להיות מוגשת הן על ידי נושה של החייב והן על ידי החייב עצמו. ניתן להגיע להליך מחיקת חובות באמצעות משא ומתן עם הנושים או בחסות החוק, במסגרת הליכי פשיטת רגל או במסגרת הוצאה לפועל.

ממש כפי שתוכלו למצוא לא מעט אנשי מקצוע שיוכלו לעזור לכם בתחומים שונים של עריכת דין, כגון מחיקת חובות או פשיטת רגל , כך קורה גם לגבי ההתמודדות עם צ'קים חוזרים. בתחילת החודש התגלה לנו שחברת התעופה פשטה את הרגל, בסוכנות הנסיעות אנחנו לא מקבלים תשובות, בדיעבד מסתבר שחברת התעופה הזו נמצאת בקשיים כלכליים וסכנת פשיטת רגל כבר משנה שעברה.

בספרות הסעיף מכונה צינור קליטה כללי שדרכו קולטים לדיני פירוק חברה חלק מהדינים של פשיטת רגל אבל הפסיקה קבעה שמה שנקלט בעניין הזה אלו רק דינים שעוסקים בהגדרת זכויותיהם של הנושים, לא דינים אחרים שעוסקים למשל בהגדרת נכסי החייב וכן הלאה, ולכן יש דמיון בין הדברים.

הייתה לו חברה שבהליכים של פשיטת רגל מול כונס נכסים. כל עוד העוני, העוול והאי-שוויון מתמידים, איש מאתנו אינו יכול לנוח
לקבלת סיוע בנושא הסדר נושים לחצו על הקישור הסדר נושים בהתאם לכך הוא יציע לשלם כ30% מכלל החוב וכך הוא יוכל להימנע מהליך של פשיטת רגל יש לציין שאת התהליך הזה צריך להתחיל עוד לפני שננקטים צעדים שונים מצד הנושים לכיוונו של החייב. משרד עורכי דין מיסקביץ ושות' מתמחה במחיקת חובות בישראל, אנו נשמח לעזור גם לכם להסדיר את החובות.

האם בסמכות חוקר מהכונס הרשמי לשאול חייב בפשיטת רגל, בכל רגע נתון מהו מיקומו המדוייק, עד לרזולוציה של רחוב ומספר בית? כל עוד העוני, העוול והאי-שוויון מתמידים, איש מאתנו אינו יכול לנוח
לקבלת סיוע בנושא מחיקת חובות לחצו על הקישור פשיטת רגל מרכז המידע להליכי פשיטת רגל המנוהל ע"י משרד עורכי דין ליאור כספי ושות' עומד לרשותך. כמו כן סעיף 22(א) לפקודה קובע כי משהוגשה בקשה לפשיטת רגל רשאי בית המשפט לעכב כל תובענה, הוצאה לפועל ואמצעי אחר על פי דין נגד החייב.

מחיקת חובות,פורומים משפטיים,עמוד הבית,פירוק חברה מרצון

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *