מחיקת חובות ופשיטת רגל‬‎

פשיטת רגל לפי הרפורמה החדשה

משרדנו עוסק בין היתר בניהול הליכי פשיטת רגל עד לקבלת הפטר, בטיפול בחייבים ב הוצאה לפועל , לרבות – איחוד תיקים, ביטול עיקולים והליכים, ביטול הגבלות והסדרי חובות, וכן טיפול בערבויות. יובהר כי במסגרת סעיף 128 לפקודה בית המשפט המחוזי שדן בתיק פשיטת הרגל איננו משנה את סכום המזונות אשר נקבע במסגרת פסק הדין שניתן על ידי בית המשפט לענייני משפחה או בית הדין הרבני, אלא הוא רק קובע כמה ישולם מתוך סכום זה בפועל ובאופן זמני בלבד, בעת שהחייב מצוי בהליכי פשיטת רגל.

על מנת להגיש בקשה לפשיטת רגל מטעם הנושה הוא צריך להגיש בקשה להמצאה של התראת פשיטת רגל ולצרף לה תצהיר, ובית המשפט יחליט אם לאשר את הבקשה או לדחותה. כל עוד העוני, העוול והאי-שוויון מתמידים, איש מאתנו אינו יכול לנוח
לקבלת סיוע בנושא הסדר נושים לחצו על הקישור מחיקת חובות אגב, כיום 94 אחוז מהבקשות לפשיטת רגל הם של החייבים, מה שמעיד אולי על "התועלת" הכלכלית שלהם מהתמשכות ההליך. אפילו הרשויות מבינות שכל אחד מאיתנו עלול לטעות, להתנהל לא כשורה ולקבל החלטות שגויות לכן לכל אחד מאיתנו יש גם אפשרות לצאת לדרך חדשה והליך פשיטת רגל יכול לסייע בכך.

כאן חשוב להבהיר : אין כזה מושג משפטי "מחיקת חובות", זאת שפת העם להליך פשיטת רגל, רק שזה מושג פחות רשמי ומשפטי ואם זה מה שעוזר לאנשים לעבור את ההליך הזה – שיהיה כך. עו"ד גלית סלע – העומדת בראש המשרד, הינה בעלת ניסיון עשיר של 17 שנים בניהול הליכי פשיטת רגל , הליכי הוצאה לפועל ,תביעות כספיות ו ניהול משא ומתן עו"ד גלית סלע מכהנת כחוקרת הוצאה לפועל מטעם משרד המשפטים. כל עוד העוני, העוול והאי-שוויון מתמידים, איש מאתנו אינו יכול לנוח
לקבלת סיוע בנושא הסדר נושים לחצו על הקישור הסדר נושים

עם אישורו של ההליך החדש והמקוצר למחיקת חובות, ניתן להגיע להבראה כלכלית במהרה, מבלי לגרור הגבלות ועיקולים לאורך זמן. כל עוד העוני, העוול והאי-שוויון מתמידים, איש מאתנו אינו יכול לנוח
לקבלת סיוע בנושא פשיטת רגל לחצו על הקישור מחיקת חובות אז כן, אתם לא תוכלו במהלך 7 שנים אחרי סיום הליכי פשיטת רגל לקבל משכנתא, אבל מניסיוננו, הלקוחות שלנו שסיימו את הליך פשיטת הרגל ורק יצאו לחופש כלכלי שכל כך ציפו לו, לא ממהרים עם קניית נכסי נדל"ן.

אין ויכוח על כך שפשיטת רגל זה מסוג אותם ההליכים שניתן לקרוא אודותיהם לא מעט מידע אונליין, אך האם באמת תוכלו להתמודד עם סיטואציה כזאת לבד? מעבר לכך שחשוב להבין איך הגעתם לחובות ועל איזה סכומים מדובר, יש גם משמעות לשאלה איך אתם מתכוונים להגיש את הבקשה למחיקת חובות.

לפי אתר משרד הפנים, "הרשות המקומית רשאית לתת הנחה במיסי ארנונה בהתאם להוראות הדין, ביניהן: מבחן הכנסה, נכות ומעמד של אזרח ותיק, בנוסף לרשות המקומית הסמכות לפרישת תשלומים או מחיקת חובות ארנונה". כל עוד העוני, העוול והאי-שוויון מתמידים, איש מאתנו אינו יכול לנוח
לקבלת סיוע בנושא מחיקת חובות לחצו על הקישור פשיטת רגל ב. מחיקת אותו חלק מן החובות שהלקוח מתקשה לשלם (במקרה שפורסם בעיתונות-מחיקה של כ-15% מן החוב, במקביל למחיקת חובות על ידי נושים אחרים).

לאדם פרטי או חברה, הנקלעים למצב חדלות פירעון, מומלץ לפנות לקבלת סיוע משפטי מטעם עורך דין, המתמחה בתחום פשיטת רגל או דיני חברות, בהתאם למקרה. בהרבה מקרים מבוקש פירוק על ידי העובדים – הם מבוטחים בביטוח לאומי במקרה שהמעסיק נכנס לפשיטת רגל ויכולים לבקש פירוק רק לאחר שהמפרק מאשר את תביעות החוב לביטוח לאומי.

בנוסף, יש לזכור כי צו ההפטר חל רק על חובות שהנם ברי תביעה בהליך פשיטת רגל , ועל כן הוא איננו יכול לחול על חובות שאינם ברי תביעה בהליך פש"ר. משרדי בוחן כל מקרה לגופו ומציג את האפשרויות העומדות בפני הלקוח תוך הצגת היתרונות והחסרונות שבהליך ואת ההליכים הצפויים שינקטו כנגדו תוך מתן הסבר מעמיק לנושא ההגבלות שיוטלו הן בהליך פשיטת רגל לפי הפקודה והן כחייב מוגבל באמצעים לפי החוק.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *