מחיקת חובות לביטוח לאומי

דיני משפחה, הוצאה לפועל ומחיקת חובות ודיני תעבורה. כמו כן, אסור לחייב לשלם את הקנס למדינה כל עוד הוא מצוי במסגרת הליך פשיטת הרגל, משום שהתשלום יחשב במקרה כזה כהעדפת נושים בלתי מותרת , ועל כן אסור למדינה לפעול לגבייתם כל עוד החייב מצוי בהליך פשיטת רגל. לכן, אם יש לכם חובות ישנים כדאי שתתחילו לטפל בהם כי מחיקת חובות ישנים זה משהו שאפשר, וכדאי, להתמודד איתו אחת ולתמיד.

למצער וכפי שצפה , בהודעתו זו נתן הנאשם את האות למנהל הגבייה ברשות המיסים- זאב פורת לצאת למסע נקם וחיסול משרדו של הנאשם שכן הכיצד מעז עו"ד אחד מיני רבים למנוע מימנו להמשיך בשגרת יומו ובפעולה של מחיקת חובות לחייבים ולרבות שכר הכונס. כל עוד העוני, העוול והאי-שוויון מתמידים, איש מאתנו אינו יכול לנוח
לקבלת סיוע בנושא פשיטת רגל לחצו על הקישור פשיטת רגל בעקבות הרפורמה החדשה בפשיטת רגל, יכול החייב להשתקם כלכלית בתוך זמן קצר יחסית של ארבע שנים וחצי.

(ב) על הליכי פירוק לפי פקודת החברות, על הליכי פשרה או הסדר שניתן במסגרתם צו הקפאת הליכים לפי חוק החברות ועל הליכי פשיטת רגל לפי פקודת פשיטת הרגל נוסח חדש, התש"ם-1980 1 שהיו תלויים ועומדים ערב יום התחילה, ימשיכו לחול הוראות הדין שחלו עליהם ערב יום התחילה.

מקרה בו משפט הסתיים בהחלטה כי שלושה נאשמים חייבים ( ביחד או לחוד) לתובע סכום גדול בגין נזקי אלימות והכסף לא שולם גם לאחר שהגישו פשיטת רגל והיא נדחתה כל ידי בית המשפט. כל עוד העוני, העוול והאי-שוויון מתמידים, איש מאתנו אינו יכול לנוח
לקבלת סיוע בנושא פשיטת רגל לחצו על הקישור מחיקת חובות בעתיד, גופים אשר יבקשו להתקשר עימו מבחינה עסקית, יוכלו לדעת כי בעבר הוא הוגדר כמוגבל בבנק.

הם בוודאי חטאו הרבה יותר בעבר מאשר הקיבוצים בחוסר יעילות ובפשיטת רגל. דברי החקיקה המרכזיים בתחום, הינם: פקודת פשיטת הרגל, פקודת החברות וסעיף 350 לחוק החברות (סעיף סל), המסדירים את שלושת ההליכים, הנהוגים במצבי חדלות פירעון – פשיטת רגל, פירוק חברה והבראתה. כל עוד העוני, העוול והאי-שוויון מתמידים, איש מאתנו אינו יכול לנוח
לקבלת סיוע בנושא הסדר נושים לחצו על הקישור הסדר נושים המערכת הממוחשבת מאפשרת לציבור הרחב שיש לו עניין לבדוק קיומם של צווי כינוס, צווי פשיטת רגל או צווי פירוק ולברר את כל הפרטים על ההליכים המנוהלים מכוח צווים אלו מבלי שהם נאלצים להזדהות.

העניין הוא שבפשיטת רגל לא מדובר רק על בניית התיק ובדיקת כל החובות הקיימים אלא מדובר גם על התנהלות נכונה מול הרשויות ועל הניסיון להגיע להסכם שתוכלו אתם, החייבים, לעמוד בו. לכן, אם אתם יכולים לפנות לעורך דין שיהיה אחראי על התיק שלכם ושיעשה הכול כדי שהתוצאה הסופית תהיה טובה יותר, אז למה לא?

משרדנו מתגאה בעובדה כי הצלחנו לעזור להמון לקוחות להגיע להסדר חוב אופטימלי אשר מנע מהחייבים את הצורך בהליכי פשיטת רגל והביא ללקוחותינו את האפשרות להתחיל את החיים מחדש ללא החובות שמעיקים עליהם. פשיטת רגל לא פוטרת את סרבן המזונות מתשלום המזונות! מעבר לכך שצריך להכיר את החוק היבש ולהבין מה הוא אומר, צריך גם לדעת איך עובדת מערכת בית המשפט ופרוצדורות של הוצאה לפועל חשוב להבין את כל הבירוקרטיה ולהציג את כל המסמכים הנדרשים, או במילים אחרות: הליך פשיטת רגל זו עבודה לכל דבר.

פושט הרגל גרם או תרם לפשיטת רגלו בעסקאות נמהרות או מסוכנות, בפזרנות בלתי מוצדקת באורח חייו, בהימור, או בהזנחה פושעת של עניני עסקיו. כל עוד העוני, העוול והאי-שוויון מתמידים, איש מאתנו אינו יכול לנוח
לקבלת סיוע בנושא מחיקת חובות לחצו על הקישור פשיטת רגל ואילו צו כינוס ניתן לביטול לפי סעיף 181 לפקודה אשר קובע כך: "בית המשפט רשאי לחזור ולעיין בכל צו שנתן מכוח סמכותו בפשיטת רגל, לבטלו או לשנותו".

 

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *