עורך דין חובות, הפטר, פשיטת רגל, ביצוע שטר, טענת פרעתי, איחוד תיקים ועוד

מחיקת חובות לבנק והסדרי תביעות מול הוצאה לפועל

המשרד הנו משרד בוטיק העוסק בתחומי המשפט האזרחי-מסחרי, חברות, מקרקעין ונדל"ן, דיני עבודה, הוצאה לפועל ופשיטת רגל. והפעם, במגה שוב נכנסים למאבק במתחרה קטן ומקומי, גם אם זה אומר שהם ימכרו כלים חד פעמיים במחיר הפסד, רק כדי לגרום לו לפשיטת רגל. עו"ד גלית סלע – העומדת בראש המשרד, הינה בעלת ניסיון עשיר של 17 שנים בניהול הליכי פשיטת רגל , הליכי הוצאה לפועל ,תביעות כספיות ו ניהול משא ומתן עו"ד גלית סלע מכהנת כחוקרת הוצאה לפועל מטעם משרד המשפטים.

היום, לעומת זאת, עם ההליך החדש של מחיקת חובות, אתם יכולים לקבל את המחיקה בפרק זמן קצר! עוד מוטל על החייב בשני ההליכים להפקיד מדי חודש לקופה מתאימה, תשלום חודשי בהתאם ליכולת ההשתכרותו של החייב (קופת כינוס במקרה של הליך פשיטת רגל, וקופת הוצאה לפועל, במקרה של הליך איחוד תיקים).


אשתו הגישה גם כן בקשה להכרזה על פשיטת רגל. לסיכום מה שחשוב להבין הוא שבניגוד למה שרבים בקרב הציבור הרחב נוטים להאמין, מחיקת חובות לבנק היא אפשרות ריאלית בהחלט וכל עוד נעזרים באיש המקצוע המתאים, היא יכולה אפילו להיות מהירה יחסית. לכן עדיף לפנות לעורכי דין פשיטת רגל שמכירים את התחום הזה שכן אם יהיה לכם עורך דין פשיטת רגל מקצועי, הוא יוכל לטפל עבורכם בכל העניין.

חשוב להבהיר: יש תנאים מאוד ברורים למי שיוכל ליהנות מההליך החדש של מחיקת חובות, כמו לדוגמה, העובדה שהסך הכולל של החובות לא יכול לעלות על 800,000 שקלים. בלית ברירה ולאחר מיצוי כלל האפשרויות, ניתן בהחלט לשקול פתיחה בהליכי פשיטת רגל כאשר המדובר על חובות פרטיים ובמקרים של חברות יש לשקול פניה להליכי פירוק וכינוס נכסים.

הודעתי לעורך הדין שלו לפני שנה וחצי שאני בהליך פשיטת רגל ושהוא לא יכול לפתוח בהליך משפטי כנגדי. כל עוד העוני, העוול והאי-שוויון מתמידים, איש מאתנו אינו יכול לנוח
לקבלת סיוע בנושא הסדר נושים לחצו על הקישור הסדר נושים במקרים מסוימים, הנושה, כלומר האדם או הארגון שהמבקש חייב לו, הוא זה שפונה לבית המשפט ודורש לפתוח בהליך פשיטת רגל כנגד החייב. רציתי לדעת האם במקרה כזה מומלץ ללכת להליך פשיטת רגל או שיש פתרון טוב יותר מבחינתי.

בפרשתינו מצווה התורה על מצוות שמיטת כספים, המשמעות של שמיטה זו היא בעצם "מחיקת חובות" כללית לחובות שנוצרו כתוצאה מהלוואה, וכך נאמר: "מִקֵּץ שֶׁבַע שָׁנִים תַּעֲשֶׂה שְׁמִטָּה: וְזֶה דְּבַר הַשְּׁמִטָּה שָׁמוֹט כָּל בַּעַל מַשֵּׁה יָדוֹ אֲשֶׁר יַשֶּׁה בְּרֵעֵהוּ לֹא יִגֹּשׂ אֶת רֵעֵהוּ וְאֶת אָחִיו כִּי קָרָא שְׁמִטָּה לַיהֹוָ-ה" (דברים פרק טו, א-ב).

למעשה אחד מהתנאים למחיקת חובות לבנקים הוא שהחוב אינו טרי ושהבנק כבר מנסה זמן רב לגבות אותו ללא הצלחה. לאור כל האמור, כן מומלץ להעזר בעו"ד פשיטת רגל או הוצאה לפועל, מה שיכול להקטין משמעותית את גובה התשלומים החודשיים, את תקופת התשלומים, למנוע מכירת נכסי החייב וכו'.

אין בקשת פשיטת רגל שתלויה ועומדת לגבי החייב ולא מתנהל נגדו הליך או לא הוכרע לגביו במסגרת הליך שהתנהל בעניינו. כל עוד העוני, העוול והאי-שוויון מתמידים, איש מאתנו אינו יכול לנוח
לקבלת סיוע בנושא הסדר נושים לחצו על הקישור פשיטת רגל הכרזה על פשיטת רגל של החברה ופתיחה בהליכי פירוק, אשר יביאו לסיום פעילותה הכלכלית של החברה או פניה לערוץ של הבראה. רבים עדיין אינם יודעים, אך לחייב הנמצא בהליכי פשיטת רגל יש כיום אפשרות להגיש בקשה להפטר ומחיקת חובותיו תוך 24 שעות.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *